6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 120
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Tělocvičná jednota Sokol

Tělocvičná jednota Sokol

Název a sídlo jednoty:
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
Tyršova 123
262 04 Nová Ves pod Pleší

Pošta se zasílá:
starosta T.J.
Jan Petrák
Tyršova 133
262 04 Nová Ves pod Pleší

Email T.J.: petrakhonza@seznam.cz
Email oddílu kopané: fotbalpodplesi@seznam.cz
IČ: 70843236
DIČ: CZ70843236
Registrační číslo T.J.: 32110533
Bankovní spojení: 523917379/0800 Česká spořitelna, a.s.
Sokolská župa: Jungmannova
Sídlo župy a České obce sokolské:
Tyršův dům, Újezd 450/40
118 01 Praha 1 - Malá Strana

Ubytování v Sokolovně:
Marie Mašínová
tel.: 732 725 664 

Výbor T.J.:
Starosta: Jan Petrák
Místostarosta: Jaroslav Petrák
Jednatel: Tomáš Petrák
Hospodář: Ing. Radek Červ
Náčelník: František Knuth
Předseda odboru sportu: Ladislav Petrák ml.
Vzdělavatel: Mgr. Jiří Hájek
Předseda kontrolní komise: Jiří Císař
Členové kontrolní komise: Ludmila Vondráková a Ludmila Petráková
Organizační pracovník oddílu kopané: Jan Petrák
Členové výboru: Josef Petrák, Ing. Jan Havelka, Marek Sokol, Karel Kott

Informace o historii novoveského Sokola na oficiálních webových stránkách Obce Nová Ves pod Pleší.

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice513
2.Milín512
3.Čisovice512
4.Sedlčany B5 9
5.Tlustice5 9
6.Jinočany5 9
7. Nová Ves pod Pleší 5  8
8.Králův Dvůr B5 6
9.Rožmitál pod Třemšínem5 6
10.Petrovice u Sedlčan5 6
11.Dobříš B5 6
12.Daleké Dušníky5 3
13.Lety5 3
14.Černolice5 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou515
2.Nečín515
3.Sedlec-Prčice B512
4.Jesenice512
5.Prostřední Lhota511
6. Nová Ves pod Pleší B 5  9
7.Petrovice u Sedlčan B5 7
8.Borotice5 6
9.Hříměždice5 6
10.Obory5 4
11.Nový Knín B5 3
12.Velká Lečice5 3
13.Kamýk nad Vltavou5 2
14.Dublovice B5 0