6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Rivalové klubu

Rivalové klubu
Rivalové klubu
Rivalové klubu
Rivalové klubu

Největší rivalové našeho klubu:

1) SK Nový Knín

rok založení: 1921
klubové barvy: zelená a bílá
vzdálenost od Vsi: 6 km 
Netřeba dále rozebírat důvod rivality s "ševci".

 

2) MFK Dobříš

rok založení: 1922
klubové barvy: černá a bílá
vzdálenost od Vsi: 10 km
Rivalita tu byla vždycky. Od nepaměti tvořili novoveský tým odchovanci dobříšské kopané.

 

3) Fotbalový klub Mníšek pod Brdy

rok založení: 1913
klubové barvy: modrá a bílá
vzdálenost od Vsi: 4 km
Nejbližší město, to hovoří za vše.

 

4) Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice

rok založení: 1973?
klubové barvy: modrá a bílá
vzdálenost od Vsi: 3 km
Spolupráce odvěkých rivalů nejen v mládežnické kategorii pomáhá k utužení vztahů s blízkým sousedem, avšak na hřišti je to vždy pravé derby.

 

Mezi další rivaly patří:

SK Spartak Příbram, S.K. Černolice, Všenorský SK, SK Hvozdnice, SK Pertovice u Sedlčan, TJ Sokol Nečín, TJ Sokol Velká Lečice o.s., TJ Stará Huť, TJ Mokrovraty, SK Sokol Kytín ...

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice820
2.Lety818
3.Milín817
4.Jinočany814
5.Petrovice u Sedlčan814
6.Sedlčany B814
7.Cerhovice812
8.Tlustice811
9. Nová Ves pod Pleší 8 10
10.Loděnice810
11.Rožmitál pod Třemšínem810
12.Dobříš B8 9
13.Králův Dvůr B8 9
14.Daleké Dušníky8 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín822
2.Jesenice818
3.Krásná Hora nad Vltavou818
4.Sedlec-Prčice B818
5.Obory816
6.Petrovice u Sedlčan B816
7. Nová Ves pod Pleší B 8 13
8.Kamýk nad Vltavou812
9.Borotice8 8
10.Hříměždice8 6
11.Nový Knín B8 6
12.Velká Lečice8 6
13.Prostřední Lhota8 6
14.Dublovice B8 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B6 9
3.Vysoký Chlumec5 9
4. Nová Ves pod Pleší C 5  9
5.Kytín6 9
6.Přestavlky5 6
7.Hříměždice B6 6
8.Drevníky5 6
9.Krásná Hora nad Vltavou B5 5