6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 299
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Pozvánka na poslední kolo Okresního přeboru

Pozvánka na poslední kolo Okresního přeboru

10.6.2019

DOKOPNÁ 15.6.2019DOKOPNÁ 15.6.2019
DOKOPNÁ 15.6.2019

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B
Sobota 15.6. - 10:30 hodin - hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší

ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE KOPANÉ NA UTKÁNÍ A DOKOPNOU!

Po utkání proběhne slavnostní předání poháru za 1. místo Okresního přeboru 2018-19.
(předají zástupci Okresního fotbalového svazu Příbram)

Během utkání a celé odpoledne bude v provozu kantýna a dětský skákací hrad.
Viz obrázek.

Kanál kopané YouTube ZDE

Upozornění:
Utkání céčka v Rosovicích je přeloženo na sobotu 15.6. s výkopem ve 13:30 hodin.

Béčko poslední kolo v Boroticích již předehrálo ve středu 1.5.

Sobota 15.6.2019 - 13:30 hod.
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C
(IV. třída - skupina A)

Borotice - Nová Ves pod Pleší B 4:1 (0:0)
Branky:
48. Halay, 52. Břížďala, 59. Pantelimon (pen.), 75. Doubek - 55. Hausner

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911