6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 299
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A

Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A

12.5.2019

áčko vyhrálo v Pičíněáčko vyhrálo v Pičíně
áčko vyhrálo v Pičíně

Pičín - Nová Ves pod Pleší 1:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Krásná Hora nad Vltavou 3:5 (1:3)
Tochovice B - Nová Ves pod Pleší C 4:1 (2:1)

Branky v Pičíně:
12. Bouška, 24. Staroba, 75. Kokštejn - 70. Štyler

Sestava:
Hadrbolec - J. Petrák, Veinlich, Staroba, Jiráň - Oktávec (60. L. Listík), Kokštejn, Bouška, Borák - Moravec (32. Sabon), Slavík

Trenéři:
Frait a Pán

Rozhodčí: Švidkov

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911