6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 252
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A

Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A

4.9.2018

foto archiv T.J.foto archiv T.J.
foto archiv T.J.

Nová Ves - Rosovice 6:2 (2:1)
Petrovice B - Nová Ves B 6:0 (0:0)
Dolní Hbity - Nová Ves C 4:2 (1:0)

Utkání áčka hráno v Malé Hraštici.

Branky:
2. a 52. Holan, 74. Veinlich, 80. Oktávec, 85. Kokštejn, 87. Blaha - 27. Kordule,
36. Vondra

Sestava:
Horčic - J. Petrák, Veinlich, Staroba, Kokštejn - Oktávec, Durdil (83. Holobrada), Bouška, Slavík (59. Holec) - Holan (68. Blaha), Borák (46. Nožička)

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B1334
2.Milín1330
3.Jinočany1322
4.Tlustice1320
5.Rožmitál pod Třemšínem1319
6.Sedlčany B1318
7.Cerhovice1318
8.Lety1315
9.Čisovice1315
10. Nová Ves pod Pleší 13 15
11.Daleké Dušníky1315
12.Dobříš B1314
13.Petrovice u Sedlčan1313
14.Černolice13 9

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť1232
2.Hříměždice1230
3.Krásná Hora nad Vltavou1225
4.Jesenice1225
5.Zduchovice1224
6.Borotice1222
7.Sedlec-Prčice B1219
8.Dublovice B1217
9.Kamýk nad Vltavou1212
10. Nová Ves pod Pleší B 12 10
11.Velká Lečice12 7
12.Obory12 6
13.Prostřední Lhota12 5