6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 299
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A

Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A

16.6.2019

Vítěz OP 18/19Vítěz OP 18/19
Vítěz OP 18/19
Předání poháruPředání poháru
Předání poháru
foto po utkánífoto po utkání
foto po utkání

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0)

Video z utkání ZDE

Fotky z utkání ZDE

Kamera: Ondřej Dvořák
Foto: Vladimír Šišma

Sestava áčka:
M. Hadrbolec - J. Petrák, Német (46. Holobrada), Staroba, Jiráň - Oktávec (68. Vaňha), Veinlich, Bouška, Borák - Slavík, Moravec

Branky:
24, 42. a 51. Moravec, 62. J. Petrák, 66. Veinlich - 37. Bažant, 85. Černý

Diváci: 102

Rozhodčí:
Schořovský - Žáček, Švidkov

OKRESNÍ PŘEBOR 2018/19
Postup do Krajské I.B třídy

 Družstvo Záp. + - Skóre Body
1.Nová Ves pod Pleší 26 22 4 99:29 66
2.Bohutín2617986:5751
3.Trhové Dušníky26161054:4546
4.Spartak Příbram B26121368:4943
5.Třebsko26141265:7442
6.Rosovice26141254:6541
7.Březnice26131362:5639
8.Podlesí B26131252:6537
9.Dublovice26131357:7237
10.Sedlčany C26131355:5635
11.Luhy26101641:5433
12.Kosova Hora26101657:6731
13.Pičín2681837:6725
14.Drahlín2662059:9019

Trenéři: Josef Frait a Eduard Pán
DĚKUJEME!!!

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911