6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 252
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Mládež: Rozlosování

INFO šéftrenér mládeže Ladislav Petrák ml.
Email: l.petry@seznam.cz

Soutěžní ročník 2021/22:

Dorost "A" 10+1
Sdružené družstvo:
Nová Ves pod Pleší/Nový Knín "A"

Dorost "B" 10+1
Sdružené družstvo:
Nová Ves pod Pleší/Nový Knín "B"

Starší žáci 10 + 1
Sdružené družstvo:
Nová Ves pod Pleší/Nový Knín

Mladší žáci 7 +1
Sdružené družstvo:
Nová Ves pod Pleší/Nový Knín

Starší přípravka 5+1

Mladší přípravka "A" 4+1

Mladší přípravka "B" 4+1

Mini přípravka 3 + 0

Domácí hřiště:
Tyršova 123, 262 04 Nová Ves pod Pleší
Tyršova 236, 262 03 Nový Knín
Malá Hraštice 1, 262 03 Nový Knín

Loading...

Mládež

  • Mládež: Rozlosování

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B1334
2.Milín1330
3.Jinočany1322
4.Tlustice1320
5.Rožmitál pod Třemšínem1319
6.Sedlčany B1318
7.Cerhovice1318
8.Lety1315
9.Čisovice1315
10. Nová Ves pod Pleší 13 15
11.Daleké Dušníky1315
12.Dobříš B1314
13.Petrovice u Sedlčan1313
14.Černolice13 9

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť1232
2.Hříměždice1230
3.Krásná Hora nad Vltavou1225
4.Jesenice1225
5.Zduchovice1224
6.Borotice1222
7.Sedlec-Prčice B1219
8.Dublovice B1217
9.Kamýk nad Vltavou1212
10. Nová Ves pod Pleší B 12 10
11.Velká Lečice12 7
12.Obory12 6
13.Prostřední Lhota12 5