6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 64
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

oddíl kopané - kontaktní informace

Načítám...

NVpP.jpg

Oficiální název oddílu kopané:
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
Číslo oddílu FAČR: 20B0261
IČ: 70843236
DIČ: CZ70843236
Bankovní spojení: 523917379/0800 Česká spořitelna, a.s.
Sídlo oddílu: Tyršova 123
262 04 Nová Ves pod Pleší

Organizační pracovník oddílu kopané:
Jan Petrák
Tyršova 133

262 04 Nová Ves pod Pleší
Email: fotbalpodplesi@seznam.cz
Tel.: +420 603 571 420
Poštu zasílejte na adresu organizačního pracovníka.

Správce sportovního areálu: Ladislav Petrák ml.
Pro údržbu hlavního hřiště používáme tuto mechanizaci:
Vřetenová sekačka Jacobsen Tri King 1900D 3WD
a rotační sekačka Karsit 22/102 4WD

Starosta T.J. a editor webu: Jan Petrák
Email: fotbalpodplesi@seznam.cz
Tel.: +420 603 571 420

Trenéři "A" mužstva: Eduard Pán a Josef Frait
Vedoucí "A" mužstva: Lukáš Listík
Kameraman: Ondřej Dvořák a Jan Šochman ml.

Trenér "B" mužstva: Lukáš Listík

Trenér "C" mužstva: Karel Hirsch a František Knuth

Šéftrenér mládeže: Ladislav Petrák ml.
Email: l.petry@seznam.cz
Tel.: +420 603 349 632
Trenér mládeže: Daniel Rehák

 

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6