6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

oddíl kopané - kontaktní informace

Načítám...

NVpP.jpg

Oficiální název oddílu kopané:
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
Číslo oddílu FAČR: 20B0261
IČ: 70843236
DIČ: CZ70843236
Bankovní spojení: 523917379/0800 Česká spořitelna, a.s.
Sídlo oddílu: Tyršova 123
262 04 Nová Ves pod Pleší

Organizační pracovník oddílu kopané:
Jan Petrák
Tyršova 133

262 04 Nová Ves pod Pleší
Email: fotbalpodplesi@seznam.cz
Tel.: +420 603 571 420
Poštu zasílejte na adresu organizačního pracovníka.

Správce sportovního areálu: Ladislav Petrák ml.
Pro údržbu hlavního hřiště používáme tuto mechanizaci:
Vřetenová sekačka Jacobsen Tri King 1900D 3WD
a rotační sekačka Karsit 22/102 4WD

Starosta T.J. a editor webu: Jan Petrák
Email: fotbalpodplesi@seznam.cz
Tel.: +420 603 571 420

Trenéři "A" mužstva: Eduard Pán a Josef Frait
Vedoucí "A" mužstva: Lukáš Listík
Kameraman: Ondřej Dvořák a Jan Šochman ml.

Trenér "B" mužstva: Lukáš Listík

Trenér "C" mužstva: Karel Hirsch a František Knuth

Šéftrenér mládeže: Ladislav Petrák ml.
Email: l.petry@seznam.cz
Tel.: +420 603 349 632
Trenér mládeže: Daniel Rehák

 

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice820
2.Lety818
3.Milín817
4.Jinočany814
5.Petrovice u Sedlčan814
6.Sedlčany B814
7.Cerhovice812
8.Tlustice811
9. Nová Ves pod Pleší 8 10
10.Loděnice810
11.Rožmitál pod Třemšínem810
12.Dobříš B8 9
13.Králův Dvůr B8 9
14.Daleké Dušníky8 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín822
2.Jesenice818
3.Krásná Hora nad Vltavou818
4.Sedlec-Prčice B818
5.Obory816
6.Petrovice u Sedlčan B816
7. Nová Ves pod Pleší B 8 13
8.Kamýk nad Vltavou812
9.Borotice8 8
10.Hříměždice8 6
11.Nový Knín B8 6
12.Velká Lečice8 6
13.Prostřední Lhota8 6
14.Dublovice B8 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B6 9
3.Vysoký Chlumec5 9
4. Nová Ves pod Pleší C 5  9
5.Kytín6 9
6.Přestavlky5 6
7.Hříměždice B6 6
8.Drevníky5 6
9.Krásná Hora nad Vltavou B5 5