6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 316
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > I.B třída - skupina E, III. třída - skupina B

I.B třída - skupina E, III. třída - skupina B

20.10.2020

Ladislav Soukup (v zeleném)Ladislav Soukup (v zeleném)
Ladislav Soukup (v zeleném)

Daleké Dušníky - Nová Ves pod Pleší 2:6 (2:3)
Nová Ves pod Pleší B - Hříměždice 5:3 (2:1)

Branky:
15. Šimek, 16. P. Krása - 4. Német, 25. Durdil (pen.), 33. (pen.) a 73. T. Moravec, 76. a 78. Knuth

Hráno bez diváků.

Sestava:
Hadrbolec - J. Petrák, Staroba, Kokštejn, Német - Durdil (68. Slavík), Bouška (77. Jiráň), Soukup, Vostrý - Knuth, T. Moravec

Trenéři:
Frait a Pán

Rozhodčí:
Čechmánek - Hes, Polák

Branky za béčko:
Sabon 2, T. Petrák, Holobrada, Neubauer

Hráno v Malé Hraštici bez diváků.

Rozhodčí: Ledinský - laik, laik

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín2658
2.Jinočany2657
3.Králův Dvůr B2657
4.Cerhovice2645
5. Nová Ves pod Pleší 26 37
6.Lety2636
7.Sedlčany B2635
8.Tlustice2635
9.Dobříš B2630
10.Rožmitál pod Třemšínem2629
11.Černolice2628
12.Čisovice2627
13.Petrovice u Sedlčan2625
14.Daleké Dušníky2619

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť2461
2.Hříměždice2458
3.Jesenice2455
4.Krásná Hora nad Vltavou2447
5.Borotice2442
6.Zduchovice2436
7.Sedlec-Prčice B2434
8.Dublovice B2431
9. Nová Ves pod Pleší B 24 25
10.Kamýk nad Vltavou2424
11.Prostřední Lhota2423
12.Obory2417
13.Velká Lečice2415