6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > I.B třída - sk. E (VIDEO), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B

I.B třída - sk. E (VIDEO), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B

6.10.2019

foto: archiv T.J.foto: archiv T.J.
foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Cerhovice 3:6 (2:5)
Obory - Nová Ves pod Pleší B 1:2 (0:2)
Hříměždice B - Nová Ves pod Pleší C 2:5 (2:3)

Branky:
26. a 63. T. Moravec, 43. Bublík (pen.) - 6. a 38. Fulín, 22. Větrovský, 36. a 49. Štěpnička, 45. Carván

video celé utkání
Autor: Ondřej Dvořák

Sestava:
Hadrbolec - J. Petrák, Német (16. Jiráň), Staroba, Onderka - T. Moravec, Bouška, Slavík, Borák - Bublík, David (55. Knuth)
Trenéři: Frait a Pán

Rozhodčí:
L. Novotný - Marek, Stumpf

Diváci: 71

Branky za béčko:
Vojáček a Sabon

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice820
2.Lety818
3.Milín817
4.Jinočany814
5.Petrovice u Sedlčan814
6.Sedlčany B814
7.Cerhovice812
8.Tlustice811
9. Nová Ves pod Pleší 8 10
10.Loděnice810
11.Rožmitál pod Třemšínem810
12.Dobříš B8 9
13.Králův Dvůr B8 9
14.Daleké Dušníky8 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín822
2.Jesenice818
3.Krásná Hora nad Vltavou818
4.Sedlec-Prčice B818
5.Obory816
6.Petrovice u Sedlčan B816
7. Nová Ves pod Pleší B 8 13
8.Kamýk nad Vltavou812
9.Borotice8 8
10.Hříměždice8 6
11.Nový Knín B8 6
12.Velká Lečice8 6
13.Prostřední Lhota8 6
14.Dublovice B8 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B6 9
3.Vysoký Chlumec5 9
4. Nová Ves pod Pleší C 5  9
5.Kytín6 9
6.Přestavlky5 6
7.Hříměždice B6 6
8.Drevníky5 6
9.Krásná Hora nad Vltavou B5 5