6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B

I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B

9.9.2019

foto: N. Ves - Tlustice 6:0foto: N. Ves - Tlustice 6:0
foto: N. Ves - Tlustice 6:0

Lety - Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 5:4 pk

Branky:
16. Čermák, 26. Kustoš, 57. Hřebeček, 70. Pospíšil - 27. T. Moravec

Diváci: 120

Rozhodčí:
Laštovička - Cílek, V. Sandev

FK Lety:
Sňozík - Cipra, Kustoš, Josef Baubín (55. Pospíšil), Měchura - Dominik Kischer,
M. Jarolím, Hřebeček, Jiří Kischer (75. Janich) - Chalupa (85. Veselý)
Trenér: Marek Jarolím

T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší:
Hadrbolec - Onderka, J. Petrák, Staroba, Jiráň - Oktávec (46. Knuth ml.), Slavík, Bouška, Borák - T. Motravec, David
Trenéři: Frait a Pán

reportáž web FK Lety

Branky za béčko:
17.  48. Vojáček, 55. Holobrada, 80. Sabon
Rozhodující pk proměnil hráč domácích Klement.

Hráno v Malé Hraštici.

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice820
2.Lety818
3.Milín817
4.Jinočany814
5.Petrovice u Sedlčan814
6.Sedlčany B814
7.Cerhovice812
8.Tlustice811
9. Nová Ves pod Pleší 8 10
10.Loděnice810
11.Rožmitál pod Třemšínem810
12.Dobříš B8 9
13.Králův Dvůr B8 9
14.Daleké Dušníky8 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín822
2.Jesenice818
3.Krásná Hora nad Vltavou818
4.Sedlec-Prčice B818
5.Obory816
6.Petrovice u Sedlčan B816
7. Nová Ves pod Pleší B 8 13
8.Kamýk nad Vltavou812
9.Borotice8 8
10.Hříměždice8 6
11.Nový Knín B8 6
12.Velká Lečice8 6
13.Prostřední Lhota8 6
14.Dublovice B8 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B6 9
3.Vysoký Chlumec5 9
4. Nová Ves pod Pleší C 5  9
5.Kytín6 9
6.Přestavlky5 6
7.Hříměždice B6 6
8.Drevníky5 6
9.Krásná Hora nad Vltavou B5 5