6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 60
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > I.B třída, sk. E (VIDEO) a III. třída, sk. B

I.B třída, sk. E (VIDEO) a III. třída, sk. B

2.9.2019

Jakub Oktávec (v zeleném)Jakub Oktávec (v zeleném)
Jakub Oktávec (v zeleném)

Nová Ves pod Pleší - Tlustice 6:0 (4:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 1:4 (0:2)

Celé utkání zde

1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 6:0

Branky:
6., 15. a 24. David, 32. T. Moravec,
80. Borák, 88. F. Moravec

Sestava:
Hadrbolec - J. Petrák, Német, Staroba, Onderka - Oktávec (55. Jiráň), Slavík, Bouška (78. M. Novák), Borák - T. Moravec, David (81. F. Moravec)

Trenéři:
Frait a Pán

Rozhodčí:
Kosina - Zdeněk, Hron

Diváci: 94

Branky za B:
Sabon, Holan, Müller, Krůček

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1229
2.Lety1225
3.Milín1223
4.Jinočany1223
5.Petrovice u Sedlčan1223
6.Cerhovice1221
7.Sedlčany B1221
8.Rožmitál pod Třemšínem1218
9.Králův Dvůr B1216
10.Loděnice1216
11.Tlustice1215
12. Nová Ves pod Pleší 12 11
13.Dobříš B12 9
14.Daleké Dušníky12 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1233
2.Krásná Hora nad Vltavou1228
3.Petrovice u Sedlčan B1225
4.Jesenice1224
5.Sedlec-Prčice B1222
6.Obory1222
7. Nová Ves pod Pleší B 12 22
8.Kamýk nad Vltavou1221
9.Borotice1214
10.Hříměždice1210
11.Prostřední Lhota1210
12.Velká Lečice12 9
13.Nový Knín B12 6
14.Dublovice B12 6

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6