6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B

I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B

25.8.2019

áčko přivezlo 3 body z Dobříšeáčko přivezlo 3 body z Dobříše
áčko přivezlo 3 body z Dobříše

Dobříš B - Nová Ves pod Pleší 2:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 6:2 (3:1)

Branky:
15. Chýla, 28. Junek -
29. Moravec, 56. Borák, 77. Veinlich

Sestava:
Hadrbolec - J. Petrák, Német, Veinlich, Jiráň (56. Soukup) - Moravec, Bouška, Slavík, Oktávec, Borák - David (61. Vojáček, 89. L. Petrák)

Trenéři: Frait a Pán

Rozhodčí:
R. Jarolímek - Stehlík, Slepička

Příští utkání áčka:
FUMBI I.B třída, skupina E
NEDĚLE 1.9.2019 - 10:15
Nová Ves pod Pleší - Tlustice
hřiště: Tyršova 123, Nová Ves p/Pleší 

Branky béčka:
Sabon 4, Vojáček, Blaha

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice820
2.Lety818
3.Milín817
4.Jinočany814
5.Petrovice u Sedlčan814
6.Sedlčany B814
7.Cerhovice812
8.Tlustice811
9. Nová Ves pod Pleší 8 10
10.Loděnice810
11.Rožmitál pod Třemšínem810
12.Dobříš B8 9
13.Králův Dvůr B8 9
14.Daleké Dušníky8 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín822
2.Jesenice818
3.Krásná Hora nad Vltavou818
4.Sedlec-Prčice B818
5.Obory816
6.Petrovice u Sedlčan B816
7. Nová Ves pod Pleší B 8 13
8.Kamýk nad Vltavou812
9.Borotice8 8
10.Hříměždice8 6
11.Nový Knín B8 6
12.Velká Lečice8 6
13.Prostřední Lhota8 6
14.Dublovice B8 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B6 9
3.Vysoký Chlumec5 9
4. Nová Ves pod Pleší C 5  9
5.Kytín6 9
6.Přestavlky5 6
7.Hříměždice B6 6
8.Drevníky5 6
9.Krásná Hora nad Vltavou B5 5