6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 64
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
8.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Luhy - Nová Ves/Hraštice 1:4 (1:2)
Nová Ves/Hraštice B - Prostřední Lhota 11:4 (5:3)
Obořiště - Nová Ves/Hraštice C 1:5 (0:1) více

1.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Březnice 2:1 pk
Nová Ves/Hraštice B - Obory 1:2 (1:0)
Nová Ves/Hraštice C - Velká Lečice 8:2 (2:1) více

23.4.2018 Pozvánka na 19. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 29.4.2018 - výkop 10:30
Nová Ves pod Pleší - Březnice více

23.4.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:1 (0:0)
Nová Ves/Hraštice - Počepice 3:2 pk
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice 3:4 (0:3) více

20.4.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Jince 9:0 (6:0)
Nová Ves/Hraštice B - Krásná Hora nad Vltavou 1:6 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Višňová B 8:2 (3:1) více

8.4.2018 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Jince
SOBOTA 14.4. - výkop 10:15 více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Podlesí B - Nová Ves/Hraštice 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice - Borotice 3:4 (1:0) více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Rosovice 2:5 (2:2)
Nová Ves/Hraštice - Kytín 2:1 (1:1) více

25.3.2018 Pozvánka na 15. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 1.4.2018 - 10:15, hřiště: SC Radotín z.s.
Nová Ves pod Pleší - Rosovice více

25.3.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 1:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kamýk nad Vltavou 0:4 (0:1) více

27.2.2018 "A" tým - přátelská utkání umělka Radotín a Dobříš

Neděle 11.3. - 11:00 a sobota 17.3. - 20:00
Poslední dva přáteláky před jarní sezonou. více

16.1.2018 VALNÁ HROMADA 2018 VH 18

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6