6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 308
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
2.9.2019 I.B třída, sk. E (VIDEO) a III. třída, sk. B Jakub Oktávec (v zeleném)

Nová Ves pod Pleší - Tlustice 6:0 (4:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 1:4 (0:2) více

31.8.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E Autor: Ondřej Dvořák

Nová Ves pod Pleší - Tlustice
NEDĚLE 1.9.2019 - 10:15 hodin více

25.8.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B áčko přivezlo 3 body z Dobříše

Dobříš B - Nová Ves pod Pleší 2:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 6:2 (3:1) více

21.8.2019 I. kolo poháru OFS a přátelské utkání - VIDEA letní příprava

Nová Ves pod Pleší B - Kytín 2:0 (1:0)
Nová Ves pod Pleší - Maršovice 5:2
(4:1) více

1.8.2019 Přátelská utkání před sezonou v I.B třídě Vítěz OP 2018/19

SO 10.8. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Rosovice - ZRUŠENO
NE 18.8. - 16:00 Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

16.6.2019 Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A Vítěz OP 18/19

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0) více

10.6.2019 Pozvánka na poslední kolo Okresního přeboru DOKOPNÁ 15.6.2019

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B
Sobota 15.6. - 10:30 hodin - hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

10.6.2019 V provozu kanál YouTube - oddíl kopané Nová Ves pod Pleší VIDEO kanál

Autor:
Ondřej "Cukr" Dvořák více

10.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A předposlední kola 18/19

Trhové Dušníky - Nová Ves pod Pleší 2:4 (1:1)
Nová Ves pod Pleší B - Obory 6:0 (5:0)
Nová Ves pod Pleší C - Pičín B 0:2 (0:1) více

5.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP muži

Nová Ves pod Pleší - Podlesí B 6:2 (3:0)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:0)
Obecnice - Nová Ves pod Pleší C 2:3 (1:1) více

1.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko postupuje do I. B třídy

Kosova Hora - Nová Ves pod Pleší 1:6 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 4:6 (2:4)
Nová Ves pod Pleší C - Obořiště 6:2 (3:1) více

20.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J., oddíl kopané

Nová Ves pod Pleší - Drahlín 8:0 (4:0)
Počepice - Nová Ves pod Pleší B 10:0 (6:0)
Dolní Hbity - Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín2658
2.Jinočany2657
3.Králův Dvůr B2657
4.Cerhovice2645
5. Nová Ves pod Pleší 26 37
6.Lety2636
7.Sedlčany B2635
8.Tlustice2635
9.Dobříš B2630
10.Rožmitál pod Třemšínem2629
11.Černolice2628
12.Čisovice2627
13.Petrovice u Sedlčan2625
14.Daleké Dušníky2619

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť2461
2.Hříměždice2458
3.Jesenice2455
4.Krásná Hora nad Vltavou2447
5.Borotice2442
6.Zduchovice2436
7.Sedlec-Prčice B2434
8.Dublovice B2431
9. Nová Ves pod Pleší B 24 25
10.Kamýk nad Vltavou2424
11.Prostřední Lhota2423
12.Obory2417
13.Velká Lečice2415