6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 308
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
1.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Rožmitál pod Třemšínem - Nová Ves pod Pleší 6:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Borotice 2:1 pk
Nová Ves pod Pleší C - Krásná Hora nad Vltavou B 2:5 (2:2) více

20.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Králův Dvůr B - Nová Ves pod Pleší 2:0 (2:0)
Nová Ves pod Pleší B - Dublovice B 3:2 (1:1)
Nová Ves pod Pleší C - Drevníky 1:6 (0:4) více

18.10.2019 I.B třída - sk. E (video), III. tř. - sk. B a IV. tř. - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan 3:4 pk
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 6:0 (3:0)
Kamýk nad Vltavou B - Nová Ves pod Pleší C 1:3 (0:1) více

6.10.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto archiv T.J. - N.Ves vs. Cerhovice

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan
NEDĚLE 13.10.2019 - 10:15 hodin více

6.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.: N. Ves - Cerhovice

Milín - Nová Ves pod Pleší 5:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 pk
Nová Ves pod Pleší C - Kytín 3:4 (1:1) více

6.10.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Cerhovice 3:6 (2:5)
Obory - Nová Ves pod Pleší B 1:2 (0:2)
Hříměždice B - Nová Ves pod Pleší C 2:5 (2:3) více

24.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto: archiv T.J.

NEDĚLE 29.9. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Cerhovice více

21.9.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Jinočany - Nová Ves pod Pleší 2:1 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Krásna Hora nad Vltavou 1:5 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Klučenice 1:6 (1:1) více

21.9.2019 I.B třída - sk. E (video), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Loděnice 2:0 (1:0)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 1:0 (0:0)
Přestavlky - Nová Ves pod Pleší C 2:4 (1:1) více

11.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída, skupina E foto archiv T.J.: N. Ves - Tlustice 6:0

NE 15.9. - 10:15, hřiště: Nová Ves p/Pl
T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší - AFK Loděnice více

9.9.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B foto: N. Ves - Tlustice 6:0

Lety - Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 5:4 pk více

4.9.2019 II. kolo poháru OFS foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín 0:4 (0:2) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín2658
2.Jinočany2657
3.Králův Dvůr B2657
4.Cerhovice2645
5. Nová Ves pod Pleší 26 37
6.Lety2636
7.Sedlčany B2635
8.Tlustice2635
9.Dobříš B2630
10.Rožmitál pod Třemšínem2629
11.Černolice2628
12.Čisovice2627
13.Petrovice u Sedlčan2625
14.Daleké Dušníky2619

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť2461
2.Hříměždice2458
3.Jesenice2455
4.Krásná Hora nad Vltavou2447
5.Borotice2442
6.Zduchovice2436
7.Sedlec-Prčice B2434
8.Dublovice B2431
9. Nová Ves pod Pleší B 24 25
10.Kamýk nad Vltavou2424
11.Prostřední Lhota2423
12.Obory2417
13.Velká Lečice2415