6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 64
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
25.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk. A foto archiv T.J.

Drahlín - Nová Ves 0:1 (0:0)
Nová Ves B - Počepice 0:2 (0:1)
Nová Ves C - Dolní Hbity 3:4 pk více

14.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Pičín 4:0 (2:0)
Krásná Hora - Nová Ves 4:2 (3:0)
Nová Ves C - Tochovice B 3:4 pk více

8.10.2018 Pozvánka na 8. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 13.10. - 10:30 hodin, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Pičín více

7.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Třebsko - Nová Ves 1:8 (1:2)
Nová Ves B - Hříměždice 5:4 (2:1)
Nová Ves C - Sedlice 12:1 (8:1) více

7.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Bohutín 2:4 (1:2)
Jesenice - Nová Ves B 10:3 (4:0)
Rosovice B - Nová Ves C 2:1 pk více

25.9.2018 Pozvánka na 6. kolo OKRESNÍHO PŘEBORU foto archiv T.J.

PÁTEK 28.9. - 16:00, hřiště: Nová Ves
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

23.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída sk. A foto archiv T.J.

Dublovice - Nová Ves 2:3 pk
Nová Ves B - Prostřední Lhota 3:5 (1:1)
Nová Ves C - Pičín B 4:5 (1:3) více

16.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Sedlčany C 1:0 (1:0)
Nový Knín B - Nová Ves B 2:5 (1:1)
Obecnice - Nová Ves C 3:4 pk více

9.9.2018 Pozvánka na 4. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 15.9. - 10:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves - Sedlčany C více

9.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Březnice - Nová Ves 0:3 (0:1)
Nová Ves B - Kytín 6:1 (2:1)
Nová Ves C - Obořiště 6:1 (3:1) více

6.9.2018 2. kolo - POHÁR OFS PŘÍBRAM foto archiv T.J.

Nová Ves - Zduchovice 6:0 (0:0) více

4.9.2018 Pozvánka na 2. kolo poháru OFS foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Zduchovice
středa 5.9. - 17:30 - Hřiště: Malá Hraštice více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6