6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 231
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
10.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky 0:1 pk
Velká Lečice - Nová Ves pod Pleší B 4:3 pk
Vysoký Chlumec - Nová Ves pod Pleší C 4:3 pk více

1.11.2019 Pozvánka na 11. kolo FUMBI I. B třídy - skupiny E foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 3.11. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky více

1.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Rožmitál pod Třemšínem - Nová Ves pod Pleší 6:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Borotice 2:1 pk
Nová Ves pod Pleší C - Krásná Hora nad Vltavou B 2:5 (2:2) více

20.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Králův Dvůr B - Nová Ves pod Pleší 2:0 (2:0)
Nová Ves pod Pleší B - Dublovice B 3:2 (1:1)
Nová Ves pod Pleší C - Drevníky 1:6 (0:4) více

18.10.2019 I.B třída - sk. E (video), III. tř. - sk. B a IV. tř. - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan 3:4 pk
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 6:0 (3:0)
Kamýk nad Vltavou B - Nová Ves pod Pleší C 1:3 (0:1) více

6.10.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto archiv T.J. - N.Ves vs. Cerhovice

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan
NEDĚLE 13.10.2019 - 10:15 hodin více

6.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.: N. Ves - Cerhovice

Milín - Nová Ves pod Pleší 5:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 pk
Nová Ves pod Pleší C - Kytín 3:4 (1:1) více

6.10.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Cerhovice 3:6 (2:5)
Obory - Nová Ves pod Pleší B 1:2 (0:2)
Hříměždice B - Nová Ves pod Pleší C 2:5 (2:3) více

24.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto: archiv T.J.

NEDĚLE 29.9. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Cerhovice více

21.9.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Jinočany - Nová Ves pod Pleší 2:1 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Krásna Hora nad Vltavou 1:5 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Klučenice 1:6 (1:1) více

21.9.2019 I.B třída - sk. E (video), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Loděnice 2:0 (1:0)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 1:0 (0:0)
Přestavlky - Nová Ves pod Pleší C 2:4 (1:1) více

11.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída, skupina E foto archiv T.J.: N. Ves - Tlustice 6:0

NE 15.9. - 10:15, hřiště: Nová Ves p/Pl
T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší - AFK Loděnice více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B819
2.Milín818
3.Sedlčany B815
4.Tlustice815
5.Jinočany813
6.Daleké Dušníky812
7.Rožmitál pod Třemšínem811
8.Čisovice810
9.Petrovice u Sedlčan8 9
10.Lety8 8
11.Dobříš B8 8
12.Cerhovice8 8
13. Nová Ves pod Pleší 8  7
14.Černolice8 5

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť617
2.Hříměždice717
3.Krásná Hora nad Vltavou616
4.Zduchovice615
5.Borotice715
6.Jesenice713
7.Sedlec-Prčice B711
8.Dublovice B6 7
9. Nová Ves pod Pleší B 6  6
10.Kamýk nad Vltavou7 5
11.Velká Lečice6 4
12.Obory7 0
13.Prostřední Lhota6 0