6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
31.10.2018 Sokolovna: pátek 2.11.2018 - 19:00 hodin foto archiv T.J.

Ustavující zasedání OZ Nová Ves pod Pleší více

28.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Kosova Hora 5:0 (2:0)
Sedlec-Prčice B - Nová Ves B 3:4 (1:3)
Obořiště - Nová Ves C 4:11 (1:9) více

25.10.2018 Pozvánka na 10. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

NEDĚLE 28.10. - 10:30 hodin, hřiště Nová Ves p/Pl
Nová Ves pod Pleší - Kosova Hora více

25.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk. A foto archiv T.J.

Drahlín - Nová Ves 0:1 (0:0)
Nová Ves B - Počepice 0:2 (0:1)
Nová Ves C - Dolní Hbity 3:4 pk více

14.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Pičín 4:0 (2:0)
Krásná Hora - Nová Ves 4:2 (3:0)
Nová Ves C - Tochovice B 3:4 pk více

8.10.2018 Pozvánka na 8. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 13.10. - 10:30 hodin, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Pičín více

7.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Třebsko - Nová Ves 1:8 (1:2)
Nová Ves B - Hříměždice 5:4 (2:1)
Nová Ves C - Sedlice 12:1 (8:1) více

7.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Bohutín 2:4 (1:2)
Jesenice - Nová Ves B 10:3 (4:0)
Rosovice B - Nová Ves C 2:1 pk více

25.9.2018 Pozvánka na 6. kolo OKRESNÍHO PŘEBORU foto archiv T.J.

PÁTEK 28.9. - 16:00, hřiště: Nová Ves
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

23.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída sk. A foto archiv T.J.

Dublovice - Nová Ves 2:3 pk
Nová Ves B - Prostřední Lhota 3:5 (1:1)
Nová Ves C - Pičín B 4:5 (1:3) více

16.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Sedlčany C 1:0 (1:0)
Nový Knín B - Nová Ves B 2:5 (1:1)
Obecnice - Nová Ves C 3:4 pk více

9.9.2018 Pozvánka na 4. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 15.9. - 10:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves - Sedlčany C více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice820
2.Lety818
3.Milín817
4.Jinočany814
5.Petrovice u Sedlčan814
6.Sedlčany B814
7.Cerhovice812
8.Tlustice811
9. Nová Ves pod Pleší 8 10
10.Loděnice810
11.Rožmitál pod Třemšínem810
12.Dobříš B8 9
13.Králův Dvůr B8 9
14.Daleké Dušníky8 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín822
2.Jesenice818
3.Krásná Hora nad Vltavou818
4.Sedlec-Prčice B818
5.Obory816
6.Petrovice u Sedlčan B816
7. Nová Ves pod Pleší B 8 13
8.Kamýk nad Vltavou812
9.Borotice8 8
10.Hříměždice8 6
11.Nový Knín B8 6
12.Velká Lečice8 6
13.Prostřední Lhota8 6
14.Dublovice B8 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B6 9
3.Vysoký Chlumec5 9
4. Nová Ves pod Pleší C 5  9
5.Kytín6 9
6.Přestavlky5 6
7.Hříměždice B6 6
8.Drevníky5 6
9.Krásná Hora nad Vltavou B5 5