6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 64
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
2.5.2019 Předehrávka 26. kola III. tř. - sk. B béčko padlo v Boroticích

Borotice - Nová Ves pod Pleší B 4:1 (0:0) více

2.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko padlo v Bohutíně 1:0

Bohutín - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 0:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Rosovice B 4:5 pk více

23.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko doma za tři body

Nová Ves pod Pleší - Dublovice 3:2 (3:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 5:0 (2:0)
Pičín B - Nová Ves pod Pleší C 4:5 (1:2) více

17.4.2019 Pozvánka na 18. kolo Okresního přeboru NVpP - Dublovice

Nová Ves pod Pleší - Dublovice
NEDĚLE 21.4.2019 v 17:00 hodin.
Hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

17.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko přivezlo bod

Sedlčany C - Nová Ves pod Pleší 2:1 pk
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B 5:2 (1:0)
Nová Ves pod Pleší C - Obecnice 1:2 (1:2) více

11.4.2019 POZOR změna výkopu utkání Výkop již v 15:30 hod.

III. třída - skupina B, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B více

8.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko doma deklasovalo Březnici

Nová Ves pod Pleší - Březnice 5:0 (2:0)
Kytín - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:1)
Obořiště - Nová Ves pod Pleší C 3:4 pk více

3.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP, III. a IV tř.

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 0:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 (3:3)
Nová Ves pod Pleší C - Dolní Hbity 5:3 (3:1) více

24.3.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A první jarní kolo

Luhy - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Velká Lečice 4:2 (3:0)
Nová Ves pod Pleší C - Tochovice B 4:3 (2:3) více

16.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS Příbram

Nová Ves pod Pleší - Bohutín 2:1 (0:0) více

15.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS

SOBOTA 16.3.2019 - 09:45, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

22.2.2019 Zimní příprava "A" tým Přátelská utkání - umt MFK Dobříš

Všechna přátelská utkání se hrají na umělé trávě MFK Dobříš. více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6