6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 308
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

11.2.2012 TESKAHOR CUP 2012

SK Sparta Krč - Sokol Nová Ves p. Pleší 1:6 (0:4) více

9.2.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 5:3 (2:1) více

5.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Štěrboholy

SK Viktoria Štěrboholy - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:1) více

30.1.2012 TESKAHOR CUP 2012 Praha - Štěrboholy

Sokol Nová Ves p. Pleší - FK Říčany 5:2 (3:1) více

22.1.2012 Přátelské utkání Jan Kokštejn + T. Petrák

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Klecany 9:1 (5:1) více

15.1.2012 TESKAHOR CUP 2012 Luboš Kunc

SK Union Vršovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:2 (1:0) více

9.1.2012 TESKAHOR CUP 2012 jiří Kvasnička - předseda oddílu

SK Slovan Kunratice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:4 (1:2) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín2658
2.Jinočany2657
3.Králův Dvůr B2657
4.Cerhovice2645
5. Nová Ves pod Pleší 26 37
6.Lety2636
7.Sedlčany B2635
8.Tlustice2635
9.Dobříš B2630
10.Rožmitál pod Třemšínem2629
11.Černolice2628
12.Čisovice2627
13.Petrovice u Sedlčan2625
14.Daleké Dušníky2619

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť2461
2.Hříměždice2458
3.Jesenice2455
4.Krásná Hora nad Vltavou2447
5.Borotice2442
6.Zduchovice2436
7.Sedlec-Prčice B2434
8.Dublovice B2431
9. Nová Ves pod Pleší B 24 25
10.Kamýk nad Vltavou2424
11.Prostřední Lhota2423
12.Obory2417
13.Velká Lečice2415