6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 258
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

11.2.2012 TESKAHOR CUP 2012

SK Sparta Krč - Sokol Nová Ves p. Pleší 1:6 (0:4) více

9.2.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 5:3 (2:1) více

5.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Štěrboholy

SK Viktoria Štěrboholy - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:1) více

30.1.2012 TESKAHOR CUP 2012 Praha - Štěrboholy

Sokol Nová Ves p. Pleší - FK Říčany 5:2 (3:1) více

22.1.2012 Přátelské utkání Jan Kokštejn + T. Petrák

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Klecany 9:1 (5:1) více

15.1.2012 TESKAHOR CUP 2012 Luboš Kunc

SK Union Vršovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:2 (1:0) více

9.1.2012 TESKAHOR CUP 2012 jiří Kvasnička - předseda oddílu

SK Slovan Kunratice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:4 (1:2) více

31.12.2011 Krajská 1.A třída, skupina A

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Černolice 3:0 (3:0) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B1334
2.Milín1330
3.Jinočany1322
4.Tlustice1320
5.Rožmitál pod Třemšínem1319
6.Sedlčany B1318
7.Cerhovice1318
8.Lety1315
9.Čisovice1315
10. Nová Ves pod Pleší 13 15
11.Daleké Dušníky1315
12.Dobříš B1314
13.Petrovice u Sedlčan1313
14.Černolice13 9

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť1232
2.Hříměždice1230
3.Krásná Hora nad Vltavou1225
4.Jesenice1225
5.Zduchovice1224
6.Borotice1222
7.Sedlec-Prčice B1219
8.Dublovice B1217
9.Kamýk nad Vltavou1212
10. Nová Ves pod Pleší B 12 10
11.Velká Lečice12 7
12.Obory12 6
13.Prostřední Lhota12 5