6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 97
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
8.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-MFKD

Sokol Nová Ves p. Pleší – MFK Dobříš 5:1 (4:0) více

31.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Hřebeč-NVpP

SK Hřebeč - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice00
2.Lety00
3.Petrovice u Sedlčan00
4.Milín00
5.Jinočany00
6.Cerhovice00
7.Rožmitál pod Třemšínem00
8.Sedlčany B00
9.Králův Dvůr B00
10.Loděnice00
11.Tlustice00
12. Nová Ves pod Pleší 0 0
13.Dobříš B00
14.Daleké Dušníky00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín00
2.Krásná Hora nad Vltavou00
3.Petrovice u Sedlčan B00
4.Jesenice00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Obory00
7. Nová Ves pod Pleší B 0 0
8.Kamýk nad Vltavou00
9.Borotice00
10.Hříměždice00
11.Prostřední Lhota00
12.Nový Knín B00
13.Velká Lečice00
14.Dublovice B00