6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 64
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
16.6.2019 Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A Vítěz OP 18/19

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0) více

10.6.2019 Pozvánka na poslední kolo Okresního přeboru DOKOPNÁ 15.6.2019

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B
Sobota 15.6. - 10:30 hodin - hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

10.6.2019 V provozu kanál YouTube - oddíl kopané Nová Ves pod Pleší VIDEO kanál

Autor:
Ondřej "Cukr" Dvořák více

10.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A předposlední kola 18/19

Trhové Dušníky - Nová Ves pod Pleší 2:4 (1:1)
Nová Ves pod Pleší B - Obory 6:0 (5:0)
Nová Ves pod Pleší C - Pičín B 0:2 (0:1) více

5.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP muži

Nová Ves pod Pleší - Podlesí B 6:2 (3:0)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:0)
Obecnice - Nová Ves pod Pleší C 2:3 (1:1) více

1.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko postupuje do I. B třídy

Kosova Hora - Nová Ves pod Pleší 1:6 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 4:6 (2:4)
Nová Ves pod Pleší C - Obořiště 6:2 (3:1) více

20.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J., oddíl kopané

Nová Ves pod Pleší - Drahlín 8:0 (4:0)
Počepice - Nová Ves pod Pleší B 10:0 (6:0)
Dolní Hbity - Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2) více

12.5.2019 Pozvánka na 22. kolo Okresního přeboru SO 18.5.2019 - 10:30 v Nové Vsi pod Pleší

SOBOTA 18.5. - 10:30 hodin, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves pod Pleší - Drahlín více

12.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko vyhrálo v Pičíně

Pičín - Nová Ves pod Pleší 1:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Krásná Hora nad Vltavou 3:5 (1:3)
Tochovice B - Nová Ves pod Pleší C 4:1 (2:1) více

8.5.2019 Semifinále Okres. poháru a IV. třída - sk. A Pohár OFS Příbram - semifinále

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 3:2 pk
Nová Ves pod Pleší C - Sedlice 6:3 (2:1) více

5.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko deklasovalo SK Třebsko

Nová Ves pod Pleší - Třebsko 9:2 (2:1)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 9:1 (3:1)
Sedlice - Nová Ves pod Pleší C 4:2 (2:1) více

2.5.2019 Pozvánka na 20. kolo Okresního přeboru NVpP - SK Třebsko, z.s.

Nová Ves pod Pleší - Třebsko
NEDĚLE 5.5.2019 - 17:00 - hřiště: Nová Ves p/Pl více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6