6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 97
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
29.11.2019 Pozvánka na zábavu 25.12.2019 Sokolská zábava

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ SOKOLSKÁ ZÁBAVA - hraje: Dynamic-band více

22.11.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO) a III. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Tlustice

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B 3:2 (2:2)
Nečín - Nová Ves pod Pleší B 9:0 (7:0) více

13.11.2019 Schůze pro rodiče mládeže oddílu kopané 2. prosince 2019 - 19:00 hodin

PONDĚLÍ 2. prosince 2019 - 19:00 - SOKOLOVNA více

10.11.2019 ZMĚNA termínu 13. kola FUMBI I.B třídy - sk. E foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B
SOBOTA 16.11.2019 - 10:00 hodin
Stadion: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

10.11.2019 I.B třída - sk. E a III.třída - sk. B foto archiv T.J.

Černolice - Nová Ves pod Pleší 8:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B 3:1 (1:1) více

10.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky 0:1 pk
Velká Lečice - Nová Ves pod Pleší B 4:3 pk
Vysoký Chlumec - Nová Ves pod Pleší C 4:3 pk více

1.11.2019 Pozvánka na 11. kolo FUMBI I. B třídy - skupiny E foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 3.11. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky více

1.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Rožmitál pod Třemšínem - Nová Ves pod Pleší 6:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Borotice 2:1 pk
Nová Ves pod Pleší C - Krásná Hora nad Vltavou B 2:5 (2:2) více

20.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Králův Dvůr B - Nová Ves pod Pleší 2:0 (2:0)
Nová Ves pod Pleší B - Dublovice B 3:2 (1:1)
Nová Ves pod Pleší C - Drevníky 1:6 (0:4) více

18.10.2019 I.B třída - sk. E (video), III. tř. - sk. B a IV. tř. - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan 3:4 pk
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 6:0 (3:0)
Kamýk nad Vltavou B - Nová Ves pod Pleší C 1:3 (0:1) více

6.10.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto archiv T.J. - N.Ves vs. Cerhovice

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan
NEDĚLE 13.10.2019 - 10:15 hodin více

6.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.: N. Ves - Cerhovice

Milín - Nová Ves pod Pleší 5:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 pk
Nová Ves pod Pleší C - Kytín 3:4 (1:1) více

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice00
2.Lety00
3.Petrovice u Sedlčan00
4.Milín00
5.Jinočany00
6.Cerhovice00
7.Rožmitál pod Třemšínem00
8.Sedlčany B00
9.Králův Dvůr B00
10.Loděnice00
11.Tlustice00
12. Nová Ves pod Pleší 0 0
13.Dobříš B00
14.Daleké Dušníky00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín00
2.Krásná Hora nad Vltavou00
3.Petrovice u Sedlčan B00
4.Jesenice00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Obory00
7. Nová Ves pod Pleší B 0 0
8.Kamýk nad Vltavou00
9.Borotice00
10.Hříměždice00
11.Prostřední Lhota00
12.Nový Knín B00
13.Velká Lečice00
14.Dublovice B00