6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 299
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
27.8.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Luhy 3:0 (1:0)
Velká Lečice - Nová Ves B 5:2 (2:1)
Tochovice B - Nová Ves C 7:2 (4:1) více

27.7.2018 Pevné termíny "A" týmu foto archiv T.J.

Přípravná utkání, 1. kolo poháru OFS a 1. kolo mistr. utkání více

12.7.2018 Regenerace hlavní travnaté plochy foto archiv T.J. - regenerace hřiště

Dne 12.7.2018 byly dokončeny práce na regeneraci hlavní travnaté plochy: více

21.6.2018 Utkání letní přípravy 2018 foto archiv T.J.

Neděle 5.8. - 17:00
Maršovice - Nová Ves pod Pleší více

18.6.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Milín 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice B - Nový Knín B 2:1 (2:1)
C tým měl VOLNO více

18.6.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C masér oddílu Luboš Šusta

Drahlín - Nová Ves/Hraštice 3:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kosova Hora 6:7 pk
Nová Ves/Hraštice C - Obořiště 3:2 (1:2) více

3.6.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Pičín 6:0 (2:0)
Nová Ves/Hraštice B - Petrovice B 4:1 (3:1)
Velká Lečice - Nová Ves/Hraštice C 4:0 (3:0) více

29.5.2018 Pozvánka na 24. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 3.6.2018 - 10:30 hodin, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves pod Pleší - Pičín více

29.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Sedlčany C - Nová Ves/Hraštice 0:1 pk
Nová Ves/Hraštice B - Vysoký Chlumec 3:1 (2:0)
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 3:5 (1:2) více

22.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 0:6 (0:2)
Nová Ves/Hraštice B - Jesenice 5:3 (2:1)
Višňová B - Nová Ves/Hraštice C 4:1 (2:0) více

22.5.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 6:2 (2:0)
Nová Ves/Hraštice B - Hříměždice 0:1 (0:1)
C tým měl VOLNO více

8.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Luhy - Nová Ves/Hraštice 1:4 (1:2)
Nová Ves/Hraštice B - Prostřední Lhota 11:4 (5:3)
Obořiště - Nová Ves/Hraštice C 1:5 (0:1) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911