6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 308
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

 
3.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP, III. a IV tř.

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 0:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 (3:3)
Nová Ves pod Pleší C - Dolní Hbity 5:3 (3:1) více

24.3.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A první jarní kolo

Luhy - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Velká Lečice 4:2 (3:0)
Nová Ves pod Pleší C - Tochovice B 4:3 (2:3) více

16.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS Příbram

Nová Ves pod Pleší - Bohutín 2:1 (0:0) více

15.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS

SOBOTA 16.3.2019 - 09:45, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

22.2.2019 Zimní příprava "A" tým Přátelská utkání - umt MFK Dobříš

Všechna přátelská utkání se hrají na umělé trávě MFK Dobříš. více

6.1.2019 VALNÁ HROMADA T.J. VH T.J.

SOKOLOVNA - sobota 16.2. - 17:00 hodin více

15.12.2018 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA zábava 25.12. - 20:00

25.12.2018 - 20:00 hodin - Sokolovna Nová Ves pod Pleší více

6.12.2018 Jacobsen Tri-King 1900D 3WD foto je bez sběračů trávy, které k sekačce máme.

Vřetenová sekačka pro hlavní travnatou plochu více

24.11.2018 Pozvánka na OZ v Sokolovně foto archiv T.J. (N. Ves - ZVVZ Milevsko)

Veřejné zasedání Obecního zastupitelstva
Úterý 27.11.2018 - 19:30 Restaurace SOKOLOVNA více

24.11.2018 IV. třída - skupina A foto archiv T.J.

Sedlice - Nová Ves C 6:2 (4:2) více

24.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Spartak Příbram B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Nová Ves B - Borotice 3:1 (2:0)
Nová Ves C - Rosovice B 2:7 (0:3) více

13.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Trhové Dušníky 5:1 (1:0)
Obory - Nová Ves B 2:4 (1:1)
Pičín B - Nová Ves C 1:5 (0:3) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín2658
2.Jinočany2657
3.Králův Dvůr B2657
4.Cerhovice2645
5. Nová Ves pod Pleší 26 37
6.Lety2636
7.Sedlčany B2635
8.Tlustice2635
9.Dobříš B2630
10.Rožmitál pod Třemšínem2629
11.Černolice2628
12.Čisovice2627
13.Petrovice u Sedlčan2625
14.Daleké Dušníky2619

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť2461
2.Hříměždice2458
3.Jesenice2455
4.Krásná Hora nad Vltavou2447
5.Borotice2442
6.Zduchovice2436
7.Sedlec-Prčice B2434
8.Dublovice B2431
9. Nová Ves pod Pleší B 24 25
10.Kamýk nad Vltavou2424
11.Prostřední Lhota2423
12.Obory2417
13.Velká Lečice2415