6779928, 'default_group' => 6789759, 'current_group' => 6789759, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


6779928, 'default_group' => 6796581, 'current_group' => 6796581, 'use_request' => false, 'render_child_depth' => 1, 'render_siblings' => false, 'render_item_extra' => false, 'render_item_attachments' => true, 'render_siblings' => false, 'items_page_size' => 15 ) )->XSLTransformAndWrite('./xslt/partners.xsl'); ?>

Úvod

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
18.10.2019 I.B třída - sk. E (video), III. tř. - sk. B a IV. tř. - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan 3:4 pk
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 6:0 (3:0)
Kamýk nad Vltavou B - Nová Ves pod Pleší C 1:3 (0:1) více

6.10.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto archiv T.J. - N.Ves vs. Cerhovice

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan
NEDĚLE 13.10.2019 - 10:15 hodin více

6.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.: N. Ves - Cerhovice

Milín - Nová Ves pod Pleší 5:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 pk
Nová Ves pod Pleší C - Kytín 3:4 (1:1) více

6.10.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Cerhovice 3:6 (2:5)
Obory - Nová Ves pod Pleší B 1:2 (0:2)
Hříměždice B - Nová Ves pod Pleší C 2:5 (2:3) více

24.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto: archiv T.J.

NEDĚLE 29.9. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Cerhovice více

21.9.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Jinočany - Nová Ves pod Pleší 2:1 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Krásna Hora nad Vltavou 1:5 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Klučenice 1:6 (1:1) více

21.9.2019 I.B třída - sk. E (video), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Loděnice 2:0 (1:0)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 1:0 (0:0)
Přestavlky - Nová Ves pod Pleší C 2:4 (1:1) více

11.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída, skupina E foto archiv T.J.: N. Ves - Tlustice 6:0

NE 15.9. - 10:15, hřiště: Nová Ves p/Pl
T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší - AFK Loděnice více

9.9.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B foto: N. Ves - Tlustice 6:0

Lety - Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 5:4 pk více

4.9.2019 II. kolo poháru OFS foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín 0:4 (0:2) více

2.9.2019 I.B třída, sk. E (VIDEO) a III. třída, sk. B Jakub Oktávec (v zeleném)

Nová Ves pod Pleší - Tlustice 6:0 (4:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 1:4 (0:2) více

31.8.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E Autor: Ondřej Dvořák

Nová Ves pod Pleší - Tlustice
NEDĚLE 1.9.2019 - 10:15 hodin více

RSS

Novinky

     

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice820
2.Lety818
3.Milín817
4.Jinočany814
5.Petrovice u Sedlčan814
6.Sedlčany B814
7.Cerhovice812
8.Tlustice811
9. Nová Ves pod Pleší 8 10
10.Loděnice810
11.Rožmitál pod Třemšínem810
12.Dobříš B8 9
13.Králův Dvůr B8 9
14.Daleké Dušníky8 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín822
2.Jesenice818
3.Krásná Hora nad Vltavou818
4.Sedlec-Prčice B818
5.Obory816
6.Petrovice u Sedlčan B816
7. Nová Ves pod Pleší B 8 13
8.Kamýk nad Vltavou812
9.Borotice8 8
10.Hříměždice8 6
11.Nový Knín B8 6
12.Velká Lečice8 6
13.Prostřední Lhota8 6
14.Dublovice B8 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B6 9
3.Vysoký Chlumec5 9
4. Nová Ves pod Pleší C 5  9
5.Kytín6 9
6.Přestavlky5 6
7.Hříměždice B6 6
8.Drevníky5 6
9.Krásná Hora nad Vltavou B5 5